Návody - wgtabulky.cz - Přihlásit se do wgTabulek

Rozbor infiltrace

Každý mi dá za pravdu, že online strategie webgame je složitá hra. Pochopit některé části hry bez použití kalkulačky je téměř nereálné. A proto vznikla před mnoha lety tato pomůcka.

Pomocí rozboru infiltrace vlády lze dopočítat základní obranu země. Navíc s pomocí dalších informací z infiltrace generálního štábu a vědeckých center lze získat mnohem lepší rozbor. Bohužel né všechny údaje jsou takto "snadno" přístupné. Nemůžeme přesně zjistit, jaké generály země vlastní. Zjistíme pouze jejich počet z infiltrace generálního štábu. Takže tuto část musíme odhadnout.

Vložit nový

Nevíš-li jak, dole na této stránce je návod.


Přihlášení | REGISTRACE | Zapomenuté heslo

Mnoho let jsem tuto pomůcku nechával úplně bezplatnou, ač mne její provoz něco stál a stojí dál (cena domény, webhosting). Nakonec jsem se rozhodl, že pokud mám tuto aplikaci provozovat dále, tak část funkcí zpoplatním. Některé funkce zůstanou úplně veřejné (výpočet základní obrany). Další budou podmíněné registrací FREE účtu (editace připravenosti, zkušeností a spokojenosti) a ty nejlepší budou pod nutností si zaplatit PROFI účet. Mezi nejlepší zpoplatněné funkce patří např. editace armády, pokroků, generálů, spojenců, zjištění taktických bonusů ...

Po registraci a povolení účtu (provádí správce wgTabulek) obdržíš 80 kreditů, za které si můžeš PROFI účet aktivovat až na 8 dní (4x na 2 dny) a vyzkoušet si jej. Pokud Ti bude dávat smysl používat tyto nejlepší funkce, pak v nastavení účtu si budeš moci objednat další kredity a aktivovat PROFI účet.

Za snadné klikání
Chica (#107648)

Návod

Nejdříve si musíš pořídit pomocí rozvědky a dostatečného množství agentů infiltraci vlády. (agenty koupíš na domácím trhu)
Hledej ikonu agenta . Klikni na něj (automaticky se vybere číslo země) a z formuláře špionážní vyber infiltraci vlády. Potvrď operaci. Někdy má protihráč dost agentů. Poznáš podle výpisu: operace byla jednoduchá, velice náročná atd.Jakmile infiltraci vlády získáš, tak přesně zkopíruj tento inf, tak jak je na obrázku níže. Následně vložíš do pole nahoře a odešleš. Zobrazí se rozbor. Jednoduché, že?Ve FREE účtu takto:V PROFI účtu při zapnutí funkce taktické útoky takto: